Flow of Time

Dutch Dance Centre
zo 29 jun
zo 29 jun 2025

Na weer een jaar van hard trainen en repeteren zullen vandaag ongeveer 400 leerlingen in de leeftijd v.a. 2 jaar van Dutch Dance Centre de voorstelling Flow of Time aan u presenteren.

Het programma toont alle aspecten van klassiek ballet tot hedendaagse hiphop en jazz dance, showdance en moderne dans, maar ook andere dansvormen zoals, spitzenwerk, dancehall, afro en urban Contemporary hebben een plaats in deze voorstelling.

In ”Flow of Time” zullen de leerlingen u meenemen naar het begin en het ontstaan van de mensheid, de wereld etc. Een jager neemt u mee naar het volgende tijdperk waarin hij een gladiator tegenkomt uit de Romeinse tijd. Samen reizen ze verder naar de Middeleeuwen waar ze ook een Viking tegen komen. Ook een heks achtervolgt het drietal. Mozart, Beethoven en andere grootheden zullen ook voorbij komen. Kortom een complete reis door de tijd gedanst door de leerlingen van Dutch Dance Centre.  Elke dansvorm bij Dutch Dance Centre heeft plezier als hoofddoelstelling voor dansers en publiek. 

Kaartprijs is inclusief garderobe en pauzedrankje. 
Ook alle bezoekende kinderen dienen in het bezit te zijn van een eigen ticket.
Rolstoel-/slecht ter been-plaatsen zijn alleen telefonisch te reserveren 0223 – 674 664.