Op zondag 4 oktober, werelddierendag, opent Theater de Kampanje in Den Helder de deuren voor een middag vol dieren, avontuur en creativiteit. Op het programma staan die dag twee familievoorstellingen achter elkaar en zijn er in de foyer dierenknutselactiviteiten voor kinderen. Bezoekers die beide voorstellingen willen zien, kunnen gebruikmaken van een speciale combiticketdeal.

Om 13:30 uur speelt in de Koninklijke Marine Stadshal Lady en de Vage Hond (4+) van Het Kleine Theater. De voorstelling gaat over honden en over vriendschap tussen twee totaal verschillende werelden die samenkomen. Vol Kleine Theater-humor, muziek en veel honden.

Om 15:30 uur volgt in de Variopoolzaal Wildebras – Overleven In De Jungle (8+). De theaterzaal verandert die middag in één grote jungle vol dieren, geluiden en spannende opdrachten. Meedoen, lachen en roepen mag: hoe meer het publiek meedoet, hoe groter de kans dat Wildebras het avontuur overleeft.

Dierenknutselen in de foyer
Tussen en rond de voorstellingen kunnen kinderen in de foyer terecht voor een dierenknutselactiviteit, zoals het maken van een junglemasker. Dit is gratis en aanmelden is niet nodig.

Combiticketdeal
Gezinnen die beide voorstellingen willen combineren tot een complete dierendag-uitje, kunnen gebruikmaken van een speciale dierendagticket tegen een scherp tarief! 

Agenda

Wachtlijst

Wensenlijstje

Toegevoegd:

Naar wensenlijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief.