Ocobar

Best of Clapton
za 28 mrt 20:30
za 28 mrt 2026
20:30
  • za 28 mrt 2026
    20:30
    Koninklijke Marine Stadshal - middenzaal
    Tickets vanaf vr 23 mei 2025 10:00

Na eerdere succesvolle theaterprogramma’s van Ocobar waarin de muziek van Eric Clapton centraal stond, is het nu echt tijd voor het allerbeste…..de BEST OF CLAPTON, het nieuwste theaterconcert van Ocobar waarin alle muzikale hoogtepunten van Clapton samenkomen.

Vanaf zijn beginjaren met de Yardbirds; langs de ruige, opzwepende blues van CREAM naar de latere jaren van Clapton met de grote hits en natuurlijk het beroemde MTV Unplugged concert. Nummers als Layla , I shot the Sheriff , Wonderful Tonight , Sunshine of your Love , Forever Man, Lay down Sally , Tears in Heaven , After Midnight ,alles komt voorbij.

Bart Wijtman, de bassist van Ocobar neemt alle vocalen voor zijn rekening, zijn broer Rob Wijtman drumt en Cok van Vuuren, al meerdere malen genomineerd als beste gitarist vanNederland, speelt gitaar.

De muziek van Eric Clapton is hun op het lijf geschreven. Moeiteloos schakelt Ocobar met overgave en vakmanschap van een intiem akoestisch geluid naar een elektrische setting, vol met virtuoze energie en indrukwekkende gitaarsolo’s.

In BEST OF CLAPTON nemen de mannen van Ocobar je mee in een avondvullend programma vol verhalen en muziek, zoals alleen zij dat kunnen.

Kaartprijs is inclusief garderobe en pauzedrankje. Het pauzedrankje ontvang je in de pauze of, als er geen pauze is, na afloop van de voorstelling.

Credits

Rob Wijtman: drums , percussie , zang
Cok van Vuuren: akoestische -en elektrische gitaren , zang
Bart Wijtman: bas , zang